DJT10F17-26HB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT10F17-26HB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Fitxak: DJT10F17-26HB-LC.pdf
  • Mezua
DJT10F17-26HB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT10F17-26HB-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1517 pcs Datuen fitxa DJT10F17-26HB-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDJT10F17-26HB-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT10F17-26HB-LC Diametro handiak hornituak 17-26
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala B
Konektore mota Receptacle Housing Gorputzaren materiala Flange
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DJT10F17-26HC-LC
DJT10F17-26HC-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Stockean: 1433 pcs
Deskarga: DJT10F17-26HC-LC.pdf
RFQ
DJT10F17-26HB
DJT10F17-26HB
deskribapena: CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS