DJT10E23-55HB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT10E23-55HB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Fitxak: DJT10E23-55HB.pdf
  • Mezua
DJT10E23-55HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT10E23-55HB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1029 pcs Datuen fitxa DJT10E23-55HB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT10E23-55HB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT10E23-55HB Diametro handiak hornituak 23-55
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A