DJT10E13-4JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT10E13-4JB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
Fitxak: DJT10E13-4JB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DJT10E13-4JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT10E13-4JB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1292 pcs Datuen fitxa DJT10E13-4JB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT10E13-4JB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT10E13-4JB Diametro handiak hornituak 13-4
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT Uneko balorazioa 13A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DJT10E13-4HB-LC
DJT10E13-4HB-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MT
Stockean: 1493 pcs
Deskarga: DJT10E13-4HB-LC.pdf
RFQ
DJT10E13-4JB-LC
DJT10E13-4JB-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT FLANGE 4POS SKT