D55342E07B100BR
TT Electronics/IRC
D55342E07B100BR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342E07B100BR
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics/IRC
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: D55342E07B100BR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D55342E07B100BRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342E07B100BR fabrikatzailea TT Electronics/IRC
deskribapena RES SMD 100K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5950 pcs Datuen fitxa D55342E07B100BR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC R (0.01%) Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 1217-1003-2
1217-1003-2-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.71mm) Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 100k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1% deskribapena RES SMD 100K OHM 0.1% 1/4W 1206
Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film Bytes 100k
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D55342E07B100BRTI
D55342E07B100BRTI
fabrikatzaileak: Vishay Dale
deskribapena: RES SMD 100K OHM 0.1% 1/4W 1206
Stockean: 17000 pcs
Deskarga: D55342E07B100BRTI.pdf
RFQ
D55342E07B100BRT0
D55342E07B100BRT0
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
Stockean: 18267 pcs
Deskarga: D55342E07B100BRT0.pdf
RFQ
D55342E07B100BPWS
D55342E07B100BPWS
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
Deskarga: D55342E07B100BPWS.pdf
D55342E07B100ARWS
D55342E07B100ARWS
deskribapena: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1206
Deskarga: D55342E07B100ARWS.pdf
D55342E07B100BRT5
D55342E07B100BRT5
Deskarga: D55342E07B100BRT5.pdf
D55342E07B100BMWS
D55342E07B100BMWS
Deskarga: D55342E07B100BMWS.pdf
D55342E07B100ARWP
D55342E07B100ARWP
fabrikatzaileak: Vishay Dale
Deskarga: D55342E07B100ARWP.pdf
D55342E07B100BRTP
D55342E07B100BRTP
Deskarga: D55342E07B100BRTP.pdf
D55342E07B100BCWS
D55342E07B100BCWS
Deskarga: D55342E07B100BCWS.pdf
D55342E07B100BRWP
D55342E07B100BRWP
Deskarga: D55342E07B100BRWP.pdf
D55342E07B100ARWI
D55342E07B100ARWI
Deskarga: D55342E07B100ARWI.pdf
D55342E07B100BRWS
D55342E07B100BRWS