D38999/26WJ19BA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26WJ19BA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Fitxak: D38999/26WJ19BA.pdf
  • Mezua
D38999/26WJ19BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26WJ19BA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1245 pcs Datuen fitxa D38999/26WJ19BA.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 12 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu J Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DD38999/26WJ19BA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26WJ19BA Diametro handiak hornituak 25-19
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.890" (48.01mm) Coupling Nut Diametroa Chromate over Cadmium
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala A
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26WJ19BB
D38999/26WJ19BB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Stockean: 998 pcs
Deskarga: D38999/26WJ19BB.pdf
RFQ
D38999/26WJ19BA
D38999/26WJ19BA
deskribapena: CONN HSG PLUG 19POS STRGHT SCKT
Stockean: 1001 pcs
Deskarga: D38999/26WJ19BA.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology