D38999/26WG41HC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26WG41HC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26WG41HC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 980 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
  • Mezua
D38999/26WG41HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26WG41HC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 980 pcs Datuen fitxa D38999/26WG41HC.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu G Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26WG41HC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26WG41HC Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala C
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26WG41HD
D38999/26WG41HD
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS
Stockean: 711 pcs
Deskarga: D38999/26WG41HD.pdf
RFQ
D38999/26WG41HD-LC
D38999/26WG41HD-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Stockean: 4271 pcs
Deskarga: D38999/26WG41HD-LC.pdf
RFQ
D38999/26WG41HC-LC
D38999/26WG41HC-LC