D38999/26WF32HB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26WF32HB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26WF32HB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 918 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
  • Mezua
D38999/26WF32HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26WF32HB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 918 pcs Datuen fitxa D38999/26WF32HB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu F Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26WF32HB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26WF32HB Diametro handiak hornituak 19-32
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Produktu erlazionatuak
D38999/26WF32HD
D38999/26WF32HD
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Stockean: 997 pcs
Deskarga: D38999/26WF32HD.pdf
RFQ
D38999/26WF32HC-LC
D38999/26WF32HC-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE