D38999/26WF11PC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26WF11PC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26WF11PC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/26WF11PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26WF11PC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1317 pcs Datuen fitxa D38999/26WF11PC.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu F Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26WF11PC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26WF11PC Diametro handiak hornituak 19-11
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala C
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26WF11PCL
D38999/26WF11PCL
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Stockean: 1618 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/26WF11PC-LC
D38999/26WF11PC-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity