D38999/26WF11HD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26WF11HD
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26WF11HD.pdf
  • Mezua
D38999/26WF11HDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26WF11HD fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1080 pcs Datuen fitxa D38999/26WF11HD.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu F Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26WF11HD
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26WF11HD Diametro handiak hornituak 19-11
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 13A