D38999/26WF11AD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26WF11AD
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Fitxak: D38999/26WF11AD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 983 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 983 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/26WF11ADren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26WF11AD fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 983 pcs Datuen fitxa D38999/26WF11AD.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu F Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DD38999/26WF11AD
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26WF11AD Diametro handiak hornituak 19-11
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.520" (38.61mm) Coupling Nut Diametroa Chromate over Cadmium
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala D
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26WF11AE
D38999/26WF11AE
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE