D38999/26WD19HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26WD19HN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26WD19HN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/26WD19HNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26WD19HN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1383 pcs Datuen fitxa D38999/26WD19HN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak D3899926WD19HN
DD38999/26WD19HN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26WD19HN Diametro handiak hornituak 15-19
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26WD19HN-LC
D38999/26WD19HN-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Stockean: 1368 pcs
Deskarga: D38999/26WD19HN-LC.pdf
RFQ
D38999/26WD19HN
D38999/26WD19HN
deskribapena: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP