D38999/26MJ43AB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26MJ43AB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Fitxak: D38999/26MJ43AB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D38999/26MJ43ABren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26MJ43AB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4555 pcs Datuen fitxa D38999/26MJ43AB.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (20), 20 (23) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu J Shell Amaitu Composite
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DD38999/26MJ43AB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26MJ43AB Diametro handiak hornituak 25-43
Txertatu materiala Composite, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.890" (48.01mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala B
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Produktu erlazionatuak
D38999/26MJ43AA
D38999/26MJ43AA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III PLUG
Stockean: 1239 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/26MJ37SN-LC
D38999/26MJ37SN-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 37POS INLINE
Stockean: 3111 pcs
Deskarga: D38999/26MJ37SN-LC.pdf
RFQ
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE