D38999/26FJ61PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FJ61PB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26FJ61PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 863 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 863 pcs
  • Mezua
D38999/26FJ61PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FJ61PB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 863 pcs Datuen fitxa D38999/26FJ61PB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26FJ61PB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 61
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FJ61PB Diametro handiak hornituak 25-61
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26FJ61PBLC
D38999/26FJ61PBLC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Stockean: 1325 pcs
Deskarga: D38999/26FJ61PBLC.pdf
RFQ
D38999/26FJ61PB-LC
D38999/26FJ61PB-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity