D38999/26FJ24PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FJ24PA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26FJ24PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 912 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
  • Mezua
D38999/26FJ24PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FJ24PA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 912 pcs Datuen fitxa D38999/26FJ24PA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26FJ24PA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FJ24PA Diametro handiak hornituak 25-24
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 13A, 23A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala A
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26FJ24JD
D38999/26FJ24JD
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Stockean: 822 pcs
Deskarga: D38999/26FJ24JD.pdf
RFQ
D38999/26FJ24PA
D38999/26FJ24PA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Stockean: 690 pcs
Deskarga: D38999/26FJ24PA.pdf
RFQ
D38999/26FJ24JD-LC
D38999/26FJ24JD-LC
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Stockean: 736 pcs
Deskarga: D38999/26FJ24JD-LC.pdf
D38999/26FJ24JE
D38999/26FJ24JE
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 24POS STRGHT W/SKT
Stockean: 658 pcs
Deskarga: D38999/26FJ24JE.pdf
D38999/26FJ24PA-LC
D38999/26FJ24PA-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
Stockean: 965 pcs
Deskarga: D38999/26FJ24PA-LC.pdf
D38999/26FJ24PA-CGMSS1
D38999/26FJ24PA-CGMSS1
Stockean: 399 pcs
Deskarga: D38999/26FJ24PA-CGMSS1.pdf
D38999/26FJ24PA-LC
D38999/26FJ24PA-LC
deskribapena: CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN