D38999/26FJ19JB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FJ19JB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Fitxak: D38999/26FJ19JB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 958 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
  • Mezua
D38999/26FJ19JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FJ19JB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 958 pcs Datuen fitxa D38999/26FJ19JB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26FJ19JB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FJ19JB Diametro handiak hornituak 25-19
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Uneko balorazioa 23A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Produktu erlazionatuak
D38999/26FJ19JC
D38999/26FJ19JC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Stockean: 1035 pcs
Deskarga: D38999/26FJ19JC.pdf
RFQ
D38999/26FJ19JD-LC
D38999/26FJ19JD-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Stockean: 583 pcs
Deskarga: D38999/26FJ19JD-LC.pdf
RFQ
D38999/26FJ19JB-LC
D38999/26FJ19JB-LC