D38999/26FG41HA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FG41HA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26FG41HA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 876 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 876 pcs
  • Mezua
D38999/26FG41HAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FG41HA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 876 pcs Datuen fitxa D38999/26FG41HA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu G Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26FG41HA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FG41HA Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A