D38999/26FF11HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FF11HB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26FF11HB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 814 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/26FF11HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FF11HB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 814 pcs Datuen fitxa D38999/26FF11HB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu F Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26FF11HB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FF11HB Diametro handiak hornituak 19-11
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 13A