D38999/26FE26SC-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FE26SC-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
Fitxak: D38999/26FE26SC-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/26FE26SC-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FE26SC-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1330 pcs Datuen fitxa D38999/26FE26SC-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu E Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DD38999/26FE26SC-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FE26SC-LC Diametro handiak hornituak 17-26
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.410" (35.81mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala C
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26FE26SC-LC
D38999/26FE26SC-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Stockean: 1363 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/26FE26SBLC
D38999/26FE26SBLC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Stockean: 1696 pcs
Deskarga: D38999/26FE26SBLC.pdf
RFQ
D38999/26FE26SC-LC
D38999/26FE26SC-LC
deskribapena: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
Stockean: 968 pcs
Deskarga: D38999/26FE26SC-LC.pdf
D38999/26FE26SC
D38999/26FE26SC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Deskarga: D38999/26FE26SC.pdf
D38999/26FE26SD
D38999/26FE26SD
Deskarga: D38999/26FE26SD.pdf
Stockean: 997 pcs
Deskarga: D38999/26FE26SC.pdf
Deskarga:
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT