D38999/26FE26PE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FE26PE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26FE26PE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 917 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 917 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/26FE26PEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FE26PE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 917 pcs Datuen fitxa D38999/26FE26PE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu E Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26FE26PE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FE26PE Diametro handiak hornituak 17-26
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala E
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26FE26PE-LC
D38999/26FE26PE-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Stockean: 1089 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/26FE26PN
D38999/26FE26PN
deskribapena: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP