D38999/26FE26HB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FE26HB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26FE26HB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 971 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 971 pcs
  • Mezua
D38999/26FE26HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FE26HB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 971 pcs Datuen fitxa D38999/26FE26HB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu E Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26FE26HB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FE26HB Diametro handiak hornituak 17-26
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26FE26HC
D38999/26FE26HC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Stockean: 964 pcs
Deskarga: D38999/26FE26HC.pdf
RFQ
D38999/26FE26HD
D38999/26FE26HD
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Stockean: 4505 pcs
Deskarga: D38999/26FE26HD.pdf
RFQ
D38999/26FE26HB-LC
D38999/26FE26HB-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Stockean: 3890 pcs
Deskarga: D38999/26FE26HB-LC.pdf
D38999/26FE26HB
D38999/26FE26HB