D38999/26FD19HD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FD19HD
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS
Fitxak: D38999/26FD19HD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 794 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 794 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/26FD19HDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FD19HD fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 794 pcs Datuen fitxa D38999/26FD19HD.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/26FD19HD
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FD19HD Diametro handiak hornituak 15-19
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A