D38999/26FB98AE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FB98AE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN
Fitxak: D38999/26FB98AE.pdf
  • Mezua
D38999/26FB98AEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FB98AE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1028 pcs Datuen fitxa D38999/26FB98AE.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu B Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DD38999/26FB98AE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 6
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FB98AE Diametro handiak hornituak 11-98
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 0.980" (24.89mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel