D38999/24WJ61HC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WJ61HC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24WJ61HC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 733 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
  • Mezua
D38999/24WJ61HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WJ61HC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 733 pcs Datuen fitxa D38999/24WJ61HC.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WJ61HC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 61
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WJ61HC Diametro handiak hornituak 25-61
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala C
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Produktu erlazionatuak
D38999/24WJ61HC-LC
D38999/24WJ61HC-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Stockean: 4595 pcs
Deskarga: D38999/24WJ61HC-LC.pdf
RFQ
D38999/24WJ61HD
D38999/24WJ61HD
deskribapena: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Stockean: 6238 pcs
Deskarga: D38999/24WJ61HD.pdf
RFQ
D38999/24WJ61HC
D38999/24WJ61HC