D38999/24WJ29PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WJ29PB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24WJ29PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 844 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 844 pcs
  • Mezua
D38999/24WJ29PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WJ29PB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 844 pcs Datuen fitxa D38999/24WJ29PB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak D3899924WJ29PB
DD38999/24WJ29PB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 29
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WJ29PB Diametro handiak hornituak 25-29
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Produktu erlazionatuak
D38999/24WJ29PC
D38999/24WJ29PC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III JAM NUT
Stockean: 1036 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/24WJ29PB-LC
D38999/24WJ29PB-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS PIN