D38999/24WJ29JD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WJ29JD
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24WJ29JD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 691 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 691 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/24WJ29JDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WJ29JD fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 691 pcs Datuen fitxa D38999/24WJ29JD.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WJ29JD
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 29
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WJ29JD Diametro handiak hornituak 25-29
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 13A