D38999/24WJ24JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WJ24JB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24WJ24JB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 772 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 772 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/24WJ24JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WJ24JB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 772 pcs Datuen fitxa D38999/24WJ24JB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WJ24JB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 24
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WJ24JB Diametro handiak hornituak 25-24
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 13A, 23A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24WJ24JB-LC
D38999/24WJ24JB-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT