D38999/24WH55JC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WH55JC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24WH55JC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 654 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 654 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/24WH55JCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WH55JC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 654 pcs Datuen fitxa D38999/24WH55JC.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu H Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WH55JC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WH55JC Diametro handiak hornituak 23-55
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A