D38999/24WH21SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WH21SN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24WH21SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 834 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 834 pcs
  • Mezua
D38999/24WH21SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WH21SN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 834 pcs Datuen fitxa D38999/24WH21SN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu H Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WH21SN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WH21SN Diametro handiak hornituak 23-21
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24WH21SN
D38999/24WH21SN
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Stockean: 992 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/24WH21SN
D38999/24WH21SN
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
Stockean: 953 pcs
Deskarga: D38999/24WH21SN.pdf
RFQ
D38999/24WH21SN-LC
D38999/24WH21SN-LC
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT