D38999/24WG39JB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WG39JB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24WG39JB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 726 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 726 pcs
  • Mezua
D38999/24WG39JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WG39JB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 726 pcs Datuen fitxa D38999/24WG39JB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu G Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WG39JB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 39
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WG39JB Diametro handiak hornituak 21-39
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A, 13A