D38999/24WF32AA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WF32AA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN
Fitxak: D38999/24WF32AA.pdf
  • Mezua
D38999/24WF32AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WF32AA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1400 pcs Datuen fitxa D38999/24WF32AA.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu F Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DD38999/24WF32AA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WF32AA Diametro handiak hornituak 19-32
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded