D38999/24WF11JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WF11JB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24WF11JB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 789 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/24WF11JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WF11JB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 789 pcs Datuen fitxa D38999/24WF11JB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu F Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WF11JB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WF11JB Diametro handiak hornituak 19-11
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 13A