D38999/24WF11HA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WF11HA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24WF11HA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 906 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
  • Mezua
D38999/24WF11HAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WF11HA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 906 pcs Datuen fitxa D38999/24WF11HA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu F Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WF11HA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WF11HA Diametro handiak hornituak 19-11
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 13A