D38999/24WD19HE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WD19HE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24WD19HE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 953 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
  • Mezua
D38999/24WD19HEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WD19HE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 953 pcs Datuen fitxa D38999/24WD19HE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24WD19HE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24WD19HE Diametro handiak hornituak 15-19
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A