D38999/24FJ43SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ43SA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24FJ43SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 732 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 732 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ43SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ43SA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 732 pcs Datuen fitxa D38999/24FJ43SA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FJ43SA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FJ43SA Diametro handiak hornituak 25-43
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala A
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FJ43PN-LC
D38999/24FJ43PN-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN
Stockean: 1022 pcs
Deskarga: D38999/24FJ43PN-LC.pdf
RFQ
D38999/24FJ43SA-LC
D38999/24FJ43SA-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Stockean: 3304 pcs
Deskarga: D38999/24FJ43SA-LC.pdf
RFQ
D38999/24FJ43SA-LC
D38999/24FJ43SA-LC
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Stockean: 868 pcs
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
D38999/24FJ43SA
D38999/24FJ43SA
deskribapena: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Stockean: 619 pcs
Deskarga: D38999/24FJ43SA.pdf
D38999/24FJ43SA
D38999/24FJ43SA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
Stockean: 631 pcs
Deskarga:
D38999/24FJ43SB
D38999/24FJ43SB
deskribapena: CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SCKT
Stockean: 689 pcs
Deskarga: D38999/24FJ43SB.pdf
D38999/24FJ43SA-LC
D38999/24FJ43SA-LC