D38999/24FJ43BC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ43BC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Fitxak: D38999/24FJ43BC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 838 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 838 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ43BCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ43BC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 838 pcs Datuen fitxa D38999/24FJ43BC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (20), 20 (23) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu J Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DD38999/24FJ43BC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FJ43BC Diametro handiak hornituak 25-43
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded