D38999/24FJ24AB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ24AB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Fitxak: D38999/24FJ24AB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 991 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 991 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ24ABren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ24AB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 991 pcs Datuen fitxa D38999/24FJ24AB.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 12 (12), 16 (12) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu J Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DD38999/24FJ24AB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FJ24AB Diametro handiak hornituak 25-24
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala B
Konektore mota Receptacle Housing Gorputzaren materiala Bulkhead - Front Side Nut
Produktu erlazionatuak
D38999/24FJ24AE
D38999/24FJ24AE
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III JAM NUT
Stockean: 1094 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/24FJ24AD
D38999/24FJ24AD
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT