D38999/24FH53SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FH53SN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24FH53SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 884 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
  • Mezua
D38999/24FH53SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FH53SN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 884 pcs Datuen fitxa D38999/24FH53SN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu H Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FH53SN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 53
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FH53SN Diametro handiak hornituak 23-53
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FH53SNLC
D38999/24FH53SNLC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Stockean: 1036 pcs
Deskarga: D38999/24FH53SNLC.pdf
RFQ
D38999/24FH53SE
D38999/24FH53SE
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Stockean: 601 pcs
Deskarga: D38999/24FH53SE.pdf
RFQ
D38999/24FH53SNL
D38999/24FH53SNL
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
Stockean: 1736 pcs
Deskarga:
D38999/24FH53SN-LC
D38999/24FH53SN-LC
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT
D38999/24FH53SN
D38999/24FH53SN
deskribapena: CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP