D38999/24FH21BA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FH21BA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS SKT
Fitxak: D38999/24FH21BA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 845 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 845 pcs
  • Mezua
D38999/24FH21BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FH21BA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 845 pcs Datuen fitxa D38999/24FH21BA.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu H Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DD38999/24FH21BA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 21
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FH21BA Diametro handiak hornituak 23-21
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded