D38999/24FG41PE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FG41PE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24FG41PE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 706 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 706 pcs
  • Mezua
D38999/24FG41PEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FG41PE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 706 pcs Datuen fitxa D38999/24FG41PE.pdf
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FG41PE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FG41PE Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A