D38999/24FG41JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FG41JB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24FG41JB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 861 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/24FG41JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FG41JB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 861 pcs Datuen fitxa D38999/24FG41JB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu G Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FG41JB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FG41JB Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Produktu erlazionatuak
D38999/24FG41JD
D38999/24FG41JD
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP