D38999/24FG39HD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FG39HD
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24FG39HD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 791 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 791 pcs
  • Mezua
D38999/24FG39HDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FG39HD fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 791 pcs Datuen fitxa D38999/24FG39HD.pdf
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FG39HD
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FG39HD Diametro handiak hornituak 21-39
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala D
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FG39HD-LC
D38999/24FG39HD-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Stockean: 6447 pcs
Deskarga: D38999/24FG39HD-LC.pdf
RFQ
D38999/24FG39HD
D38999/24FG39HD
deskribapena: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP