D38999/24FG16SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FG16SN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: D38999/24FG16SN.pdf
  • Mezua
D38999/24FG16SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FG16SN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1113 pcs Datuen fitxa D38999/24FG16SN.pdf
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FG16SN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FG16SN Diametro handiak hornituak 21-16
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FG16SNL
D38999/24FG16SNL
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Stockean: 1608 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/24FG16SN-LC
D38999/24FG16SN-LC
Stockean: 1520 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/24FG16SE-LC
D38999/24FG16SE-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
Deskarga: D38999/24FG16SE-LC.pdf
D38999/24FG16SE
D38999/24FG16SE
deskribapena: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Stockean: 858 pcs
Deskarga: D38999/24FG16SE.pdf
deskribapena: MILDTL 38999 III JAM NUT
D38999/24FG16SN-LC
D38999/24FG16SN-LC
Deskarga: D38999/24FG16SN-LC.pdf
D38999/24FG16SN
D38999/24FG16SN