D38999/24FG16HD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FG16HD
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24FG16HD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 972 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 972 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/24FG16HDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FG16HD fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 972 pcs Datuen fitxa D38999/24FG16HD.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu G Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FG16HD
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FG16HD Diametro handiak hornituak 21-16
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 13A