D38999/24FG11PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FG11PB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24FG11PB.pdf
  • Mezua
D38999/24FG11PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FG11PB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1064 pcs Datuen fitxa D38999/24FG11PB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu G Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FG11PB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FG11PB Diametro handiak hornituak 21-11
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 23A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FG11PB
D38999/24FG11PB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Stockean: 988 pcs
Deskarga: D38999/24FG11PB.pdf
RFQ
D38999/24FG11PC
D38999/24FG11PC
Stockean: 5168 pcs
Deskarga: D38999/24FG11PC.pdf
RFQ
D38999/24FG11PBLC
D38999/24FG11PBLC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Stockean: 484 pcs
Deskarga: D38999/24FG11PBLC.pdf
D38999/24FG11PB-LC
D38999/24FG11PB-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN