D38999/24FE26HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FE26HB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: D38999/24FE26HB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 973 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 973 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/24FE26HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FE26HB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 973 pcs Datuen fitxa D38999/24FE26HB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu E Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/24FE26HB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FE26HB Diametro handiak hornituak 17-26
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FE26HD
D38999/24FE26HD
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Stockean: 6855 pcs
Deskarga: D38999/24FE26HD.pdf
RFQ
D38999/24FE26HC
D38999/24FE26HC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Stockean: 801 pcs
Deskarga: D38999/24FE26HC.pdf
RFQ
D38999/24FE26HB-LC
D38999/24FE26HB-LC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT