D38999/20WH53HD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20WH53HD
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS
Fitxak: D38999/20WH53HD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 819 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 819 pcs
  • Mezua
D38999/20WH53HDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20WH53HD fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 819 pcs Datuen fitxa D38999/20WH53HD.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu H Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/20WH53HD
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20WH53HD Diametro handiak hornituak 23-53
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A