D38999/20WG41HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20WG41HC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Fitxak: D38999/20WG41HC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 869 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 869 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/20WG41HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20WG41HC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 869 pcs Datuen fitxa D38999/20WG41HC.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu G Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/20WG41HC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20WG41HC Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A