D38999/20WG39PD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20WG39PD
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS
Fitxak: D38999/20WG39PD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 903 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 903 pcs
  • Mezua
D38999/20WG39PDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20WG39PD fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 903 pcs Datuen fitxa D38999/20WG39PD.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu G Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak D3899920WG39PD
DD38999/20WG39PD
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 39
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20WG39PD Diametro handiak hornituak 21-39
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala D
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20WG39PD-LC
D38999/20WG39PD-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT FLANGE 39POS PIN
Stockean: 1101 pcs
Deskarga: D38999/20WG39PD-LC.pdf
RFQ
D38999/20WG39PC-LC
D38999/20WG39PC-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT