D38999/20WE26JC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20WE26JC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 26POS FLANGE W/SKT
Fitxak: D38999/20WE26JC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 966 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 966 pcs
  • Mezua
D38999/20WE26JCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20WE26JC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 26POS FLANGE W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 966 pcs Datuen fitxa D38999/20WE26JC.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu E Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/20WE26JC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20WE26JC Diametro handiak hornituak 17-26
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 26POS FLANGE W/SKT Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala C
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20WE26JA-LC
D38999/20WE26JA-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN HSG RCPT FLANGE 26POS SKT
Stockean: 1077 pcs
Deskarga: D38999/20WE26JA-LC.pdf
RFQ
D38999/20WE26JB-LC
D38999/20WE26JB-LC
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Stockean: 1224 pcs
Deskarga: D38999/20WE26JB-LC.pdf
RFQ
D38999/20WE26JC-LC
D38999/20WE26JC-LC