D38999/20WD18HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20WD18HA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
Fitxak: D38999/20WD18HA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/20WD18HAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20WD18HA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1353 pcs Datuen fitxa D38999/20WD18HA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/20WD18HA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20WD18HA Diametro handiak hornituak 15-18
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala A
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20WD18HC
D38999/20WD18HC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Stockean: 1188 pcs
Deskarga: D38999/20WD18HC.pdf
RFQ
D38999/20WD18HA
D38999/20WD18HA